KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14177400
nr 1417 7400
Caroline Grinda Christensen
(1925-2014), Sverige
Oljemålning, Rolfs hatt. Signerad, daterad -97. Olja på duk, 65x53, yttermått inklusive ram: 68x57 cm
Caroline Grinda Christensen, svensk konstnär född 1925, död 2014.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 6 september 2021
kl 20:34:08
700 kr
800 kr
Caroline Grinda Christensen
Läs mer om Caroline Grinda Christensen